Продається 5 к квартира ЖК Пролісок м Палац Спорту

Героїв Харкова, 162, Харків

130 000$

850$/м²

Муренченко Анна

Муренченко Анна

Спеціаліст з нерухомості

телефон 0509041477

або залиште номер, і ми вам передзвонимо протягом 2 хвилин

Опис

Код об'єкта #25389 Шукаєте простір, який підкреслить ваш успіх та надасть повну свободу для втілення найсміливіших дизайнерських ідей? Ця квартира — ідеальне поєднання масштабу, безпеки та комфорту в одному з найпопулярніших житлових комплексів Харкова. Переваги об'єкта: Локація: ЖК «Пролісок», район станції метро «Палац Спорту». Район із розвиненою інфраструктурою та швидким доступом до центру міста. Масштаб: Загальна площа 153 кв.м. Дворівневе планування дозволяє чітко розмежувати гостьову зону та приватний простір для відпочинку. Свобода планування: Відсутність зайвих перегородок дає змогу реалізувати будь-яку концепцію — від лаконічного мінімалізму до розкішного ар-деко. Інвестиційна привабливість: Нерухомість у цьому комплексі стабільно користується попитом завдяки високій якості будівництва та професійному обслуговуванню. Життя в ЖК Пролісок — це: Закрита територія з цілодобовою охороною та відеоспостереженням. Облаштоване подвір’я з сучасними дитячими та спортивними майданчиками. Комфортне сусідство та високий рівень сервісу. Ця нерухомість створена для тих, хто не звик до компромісів і обирає для себе найкраще. Велика площа та унікальний формат квартири відкривають можливості, недоступні для стандартного житла.

Характеристики

Артикул 25389
Район Нові Будинки
ЖК ЖК Пролісок
Метро

Палац Спорту (0.5км)
Турбоатом (1.2км)

Новий будинок Так
Загальна площа 153м²
Житлова площа 82м²
Площа кухні 30м²
Кількість кімнат 5
Поверх 9 / 10