Оренда 1 кімн кв Салтівське шосе біля Класу

Салтівське, 242Б, Харків

4 500₴

115₴/м²

Позднякова Ирина Александровна

Позднякова Ирина Александровна

Спеціаліст з нерухомості

телефон 0663093400 телефон 0931775975

або залиште номер, і ми вам передзвонимо протягом 2 хвилин

Опис

Код об’єкта № 23373Оренда 1 кімнатної квартири Салтівське шосе за супермаркетом Клас.Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою.мережу магазинів. кіоски. аптека. н/пошта. банк.У квартирі є все потрібне для комфортного життя.меблі. кухня. 2 балкона.Оренда 4500гр і всі комунальні послуги. Без тварин.

Характеристики

Артикул 25373
Район Салтівка
Новий будинок Ні
Загальна площа 39м²
Площа кухні 7м²
Кількість кімнат 1
Поверх 6 / 12

Читати
Позднякова Ирина Александровна

Позднякова Ирина Александровна

Спеціаліст з нерухомості

телефон 0663093400 телефон 0931775975

або залиште номер, і ми вам передзвонимо протягом 2 хвилин